Panel Klienta

Funkcjonalność – nie jestem pewny jakich funkcjonalności tak naprawdę będzie potrzebować moja strona internetowa. Podpowiesz mi coś?

Michał Okoń

Mniej niż 1 min.

Jako doświadczony web developer, rozumiem Twoje obawy co do zaimplementowania odpowiednich funkcjonalności na Twojej stronie. Jednakże chciałbym Cię zapewnić, że przed przystąpieniem do budowy strony, przeprowadzę wywiad z Tobą, aby zgłębić Twoje potrzeby i wymagania dotyczące funkcjonalności sugerując i proponując Ci niektóre z nich w oparciu o moje dośwwiadczenie.

Na podstawie tego wywiadu, razem określimy jakie funkcjonalności Twoja strona będzie potrzebować. W ten sposób, Twoja strona będzie zawierała tylko te funkcjonalności, które są faktycznie potrzebne. Jeśli chodzi o konkretne funkcjonalności, takie jak formularze kontaktowe, moduł chatu na żywo czy katalog produktów, nie ma żadnych problemów z ich zaimplementowaniem na Twojej stronie. Zawsze staram się wykorzystać najlepsze narzędzia i technologie, które pozwolą na pełną funkcjonalność, a przy tym nie będą znacząco obciążać Twojej strony.

Zaufaj mojemu doświadczeniu i wiedzy, a stworzę dla Ciebie idealną stronę internetową z funkcjonalnościami, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Bądź na bieżąco z nowymi wpisami

Włącz subskrypcję i bądź na bieżąco z nowymi wpisami na blogu i promocjami w sklepie! ZERO spamu, same konkrety!