Panel Klienta

Znajomość branży IT – brakuje mi wiedzy o trendach w projektowaniu i funkcjonalności stron. Nie do końca potrafię powiedzieć czego oczekuję.

Michał Okoń

Mniej niż 1 min.

Z pewnością doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że branża projektowania i tworzenia stron internetowych jest bardzo dynamiczna i wymaga ciągłego śledzenia nowinek technologicznych oraz trendów wizualnych. Nie można też być dobbrym i na bieżąco ze wszystkimi dziedzinami. Z tego też powodu, rozumiem obawy dotyczące tego, czy Będziesz potrafił jasno określić funkcjonalności jakie będą potrzebne na stronie i przekazać mi te informacje. 

Chciałbym Cię uspokoić, jako ekspert w tej dziedzinie, posiadam nie tylko ogromną wiedzę teoretyczną na temat designu stron internetowych, ale również wiele lat praktyki, dzięki której potrafię trafnie dobrać odpowiednie rozwiązania, które celnie trafiają w potrzeby i oczekiwania moich klientów. Fakt, że stworzyłem wiele stron dla różnych branż pomaga mi trafnie ocenić Twoje potrzeby.

Dlatego też, nie musisz się martwić o braku wystarczającej wiedzy na temat mojej branży, gdyż zapewniam, że jestem w stanie dostosować się do wymagań i sugestii, a jednocześnie polegać na moim doświadczeniu i umiejętnościach, aby stworzyć dla Ciebie unikalny projekt graficzny oraz zapewnić odpowiednią funkcjonalność strony internetowej.

Zapraszam do kontaktu!

Bądź na bieżąco z nowymi wpisami

Włącz subskrypcję i bądź na bieżąco z nowymi wpisami na blogu i promocjami w sklepie! ZERO spamu, same konkrety!