[LP] Firma v1: Założyłeś własną firmę, co dalej?​ - Mike Home Studio

MIKE HOME STUDIO

rozkręć swój biznes

Założyłeś własną firmę, co dalej?

Cześć! Mógłbym tu pisać jak ważne są rzeczy z listy, którą chcę Ci udostępnić, tak samo porady, które oprócz listy otrzymasz w tym materiale, ale chciałbym od razu poinformować Cię, że te rzeczy, to tylko wstęp do mojego Ebooka. Pracuję nad książką oraz materiałami filmowymi, dzięki którym dowiesz się, jakie błędy czekają na Ciebie, jako początkującego przedsiębiorcę w świecie marketingu oraz jakie rzeczy trzeba zrobić na samym początku, aby móc napisać własną historię i robić to z pasją. Chciałbym w tych materiałach odpowiedzieć na Twoje pytania, które zaczynają się od słowa „Jak…” i sprawić, aby każdy chciał wystartować ze swoim biznesem tak, jak Ty to zrobiłeś, po przeczytaniu tej książki!

Co będzie potrzebne, jak wszystko przygotować, od czego zacząć marketing w sieci, a przede wszystkim jak zrobić to wszystko, aby wszyscy chcieli zrobić tak jak Ty?

Dużo tych pytań, co? Naprawdę mam cel – dać Ci narzędzia oraz  stworzyć wiele materiałów tłumacząc wszystko krok po kroku, dzięki którym osiągniesz sukces. Powiem Ci nawet jak samemu stworzyć  prostą stronę internetową! Fajnie, prawda? 

Jeśli chcesz wiedzieć, co czeka Cię tuż po założeniu swojej działalności, to zostaw mi swój adres email, a ja wyślę Ci listę rzeczy, których nie możesz pominąć prowadząc swój biznes i chcąc reklamować się w sieci. Znajdzie się tam również kilka dodatkowych, na pewno przydatnych informacji. To jak, Działamy?

Jeśli zaznaczysz powyższy chckbox, będę zobowiązany Cię nie zawieść. W związku z tym czeka na ciebie pierwszy super materiał, a kolejne już się tworzą i czekają, aby trafić w Twoje ręce. Jeśli znudzą Ci się wiadomości ode mnie, będziesz mógł z nich zrezygnować, ale wtedy będzie mi bardzo przykro.

Szanuję Twoją prywatność, dlatego nikomu nie przekażę Twoich danych choćby mi sam Krzysztof Ibisz obiecał zdradzić sekretny skład eliksiru wiecznej młodości.

Ⓒ 2020 MIKE HOME STUDIO