[LP] www v1: Szukasz wykonawcy swojej strony internetowej?​ - Mike Home Studio

MIKE HOME STUDIO

rozkręć swój biznes

Szukasz wykonawcy swojej strony www?

Cześć! Mógłbym tu pisać jak ważne są porady, które chcę Ci udostępnić, ale chciałbym od razu powiedzieć Ci, że te rzeczy, to tylko wstęp do tego, jakie możliwości może mieć Twoja strona internetowa. Pracuję nad materiałami filmowymi i poradami w formie plików pdf, dzięki którym dowiesz się między innymi, na co zwracać uwagę przy zamawianiu takiej usługi oraz jak wykorzystać Twoją stronę, jako narzędzie marketingowe. Co więcej, będę mówić o narzędziach oraz integracjach jakie powinna posiadać Twoja strona internetowa. To bardzo ważne podczas ciągłego rozwoju firmy. Chciałbym w tych materiałach odpowiedzieć na Twoje pytania, które zaczynają się od słowa „Jak…” i sprawić, aby konkurencja zazdrościła Tobie, a nie na odwrót.

Co będzie potrzebne, jak wszystko przygotować, a przede wszystkim od czego zacząć?

Dużo więcej jest tych pytań, ale naprawdę mam cel – dać Ci narzędzia oraz stworzyć wiele materiałów tłumacząc wszystko krok po kroku. Fajnie, prawda? Jeśli chcesz dowiedzieć się tych wszystkich rzeczach, o których wspomniałem, wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej, a ja wyślę Ci Twój pierwszy materiał, który na pewno wiele rzeczy Ci wyjaśni. Znajdzie się tam również kilka dodatkowych, na pewno przydatnych informacji. To jak, Działamy?

Ⓒ 2020 MIKE HOME STUDIO 

Odbierz swój prezent

Wypełnij formularz i kliknij Odbieram Ebooka​

Jeśli zaznaczysz powyższy chckbox, będę zobowiązany Cię nie zawieść. W związku z tym czeka na ciebie pierwszy super materiał, a kolejne już się tworzą i czekają, aby trafić w Twoje ręce. Jeśli znudzą Ci się wiadomości ode mnie, będziesz mógł z nich zrezygnować, ale wtedy będzie mi bardzo przykro.