Prowadzenie firmy nie jest łatwym zadaniem, zwłaszcza gdy zaczyna się od zera. Wiem jak dużą rolę odgrywa dobrze zaprojektowane Logo lub sprawnie działająca strona internetowa, dlatego zawsze podczas współpracy bardzo indywidualnie podchodzę do każdego zlecenia. Staram się zadbać o najmniejsze szczegóły w całym procesie jego realizacji. Doświadczenie i świadomość, że każdy ma swoje wymagania i preferencje sprawia, że zawsze jestem gotowy, aby je szczegółowo omówić i znaleźć optymalne rozwiązanie.

Jak mogę Ci pomóc?

Stworzę dla Ciebie

MIKE HOME STUDIO - strony www

Sprawdź moje rekomendacje

Na podstawie 8 opinii
Łukasz Walter
Łukasz Walter
2021-09-13
Współpraca z Michałem to czysta przyjemność 🙂 Zawsze profesjonalnie i terminowo traktuje powierzone mu zadania.
Natalia Jagodzinska
Natalia Jagodzinska
2021-03-03
Mike Home Studio to przede wszystkim profesjonalizm i tworzenie odpowiednich relacji z klientem. Michał postawił mi świetną stronę internetową, platformę do kursów oraz wykonał grafiki na zamówienie. Prowadząc spółkę w UK często korzystam z jego pomocy. Świetna organizacja i kontakt z klientem mimo zdalnej współpracy. Michał daje z siebie 100% i wykazuje się własną inicjatywą oraz kreatywnością, tak jak by robił projket dla siebie. Michał dziękuje Ci za ogromną cierpliwość do tak upierdliwej klientki jak ja 😂
SILNA PSYCHIKA Joanna Mielniczuk
SILNA PSYCHIKA Joanna Mielniczuk
2020-12-14
Sławomir Mitruczuk
Sławomir Mitruczuk
2020-11-09
Adam Slezak
Adam Slezak
2020-08-06
Polecam! Po współpracy z kilkoma innymi grafikami w końcu trafiłem na Pana Michała i przy jego usługach pozostane. Bardzo dobry kontakt, szybki czas realizacji zleceń i jeszcze szybszy czas nanoszenia korekty. Projekty tego Pana idealnie wpasowują się w mój gust i zawsze pierwsza przedstawiona propozycja jest idealna. Pan Michał wykonywał dla mnie projekty takie jak skład gazety, reklamy, banery, ulotki, plakaty, teczkę biznesowa i kilka innych projektów. Każde zadanie wykonał najlepiej jak mógłbym sobie wyobrazić.
Robert Szust
Robert Szust
2020-07-20
Firma klocuszki.com
Firma klocuszki.com
2019-10-29
Współpraca na najwyższym poziomie! Świetny kontakt, szybka realizacja zlecenia, a projekty kreatywne i doskonale spełniające oczekiwania. Polecamy!
Zespół WiFi
Zespół WiFi
2019-09-12
Bardzo miły i konkretny człowiek. Zanim zaczęliśmy współpracę wszystko wyjaśnił i przedstawił plan działania. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z podpisaną umową. Terminowo, dokładnie, z dbałością o szczegóły. Grafik godny polecenia.