Wyobraź sobie, że jesteś właścicielem firmy, która dopiero zaczyna swoją drogę. Tak jak i dla mnie, kiedy zaczynałem ważną kwestią było to, aby moja firma była rozpoznawalna wśród klientów. Wiedz, że dobrze zaprojektowane Logo oraz sprawnie działająca strona internetowa to klucz do sukcesu Twojego biznesu. Bez nich trudno jest zwrócić uwagę potencjalnych klientów i zbudować swoją pozycję na rynku. Dlatego podczas współpracy zawsze staram się bardzo indywidualnie podchodzić do każdego zlecenia, zadbać o najmniejsze szczegóły i znaleźć optymalne rozwiązanie. Mam doświadczenie i świadomość, że każdy ma swoje wymagania i preferencje. Dlatego jestem gotowy, aby szczegółowo omówić Twoje potrzeby i znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Wbrew pozorom, to wszystko nie jest tak skomplikowane na jakie może wyglądać. Bo w końcu, jeśli podejdziesz do tego z odpowiednim planem i profesjonalną pomocą, osiągnięcie sukcesu stanie się możliwe.

Jak mogę Ci pomóc?

MIKE HOME STUDIO - strony www

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Stworzę dla Ciebie stronę idealnie dostosowaną do potrzeb Twojej branży

Sprawdź szczegóły

Sprawdź moje rekomendacje

Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Natalia Smolbik
Natalia Smolbik
2023-03-15
Bardzo polecam Pana Michała, jako nieliczny w tej branży w Chełmie dba o klienta i kontakt . Fajnie , że wszystko idzie sprawnie i , że w cenie są poprawki - tyle ile potrzebuje klient . Ceny również bardzo na tak
Łukasz Walter
Łukasz Walter
2021-09-13
Współpraca z Michałem to czysta przyjemność 🙂 Zawsze profesjonalnie i terminowo traktuje powierzone mu zadania.
Natalia Jagodzinska
Natalia Jagodzinska
2021-03-03
Mike Home Studio to przede wszystkim profesjonalizm i tworzenie odpowiednich relacji z klientem. Michał postawił mi świetną stronę internetową, platformę do kursów oraz wykonał grafiki na zamówienie. Prowadząc spółkę w UK często korzystam z jego pomocy. Świetna organizacja i kontakt z klientem mimo zdalnej współpracy. Michał daje z siebie 100% i wykazuje się własną inicjatywą oraz kreatywnością, tak jak by robił projket dla siebie. Michał dziękuje Ci za ogromną cierpliwość do tak upierdliwej klientki jak ja 😂
Adam Slezak
Adam Slezak
2020-08-06
Polecam! Po współpracy z kilkoma innymi grafikami w końcu trafiłem na Pana Michała i przy jego usługach pozostane. Bardzo dobry kontakt, szybki czas realizacji zleceń i jeszcze szybszy czas nanoszenia korekty. Projekty tego Pana idealnie wpasowują się w mój gust i zawsze pierwsza przedstawiona propozycja jest idealna. Pan Michał wykonywał dla mnie projekty takie jak skład gazety, reklamy, banery, ulotki, plakaty, teczkę biznesowa i kilka innych projektów. Każde zadanie wykonał najlepiej jak mógłbym sobie wyobrazić.
Firma klocuszki.com
Firma klocuszki.com
2019-10-29
Współpraca na najwyższym poziomie! Świetny kontakt, szybka realizacja zlecenia, a projekty kreatywne i doskonale spełniające oczekiwania. Polecamy!
Zespół WiFi
Zespół WiFi
2019-09-12
Bardzo miły i konkretny człowiek. Zanim zaczęliśmy współpracę wszystko wyjaśnił i przedstawił plan działania. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z podpisaną umową. Terminowo, dokładnie, z dbałością o szczegóły. Grafik godny polecenia.