Musisz zrobić prezentację, ale nie masz na to czasu lub po prostu nie wiesz jak się do tego zabrać? A może po prostu chcesz, aby zrobiona była profesjonalnie?

Prezentacja multimedialna, czy to na konferencje naukową, zebranie firmowe czy na jakiekolwiek inne wystąpienie publiczne musi być przejrzysta oraz przyciągać uwagę. Inaczej widzi ją osoba prywatna, a inaczej przedsiębiorca, co łączy obie strony? Każda z nich wymaga, aby przygotowana prezentacja była dostosowana do odbiorcy oraz prezentowanego tematu. Oferuje stworzenie dla Ciebie takiej prezentacji. Wystarczy się ze mną skontaktować przez formularz kontaktowy. Napisz do mnie wiadomość i określ, to czego potrzebujesz, napisz o swoich oczekiwaniach i celach. Do mnie będzie należeć stworzenie prezentacji, która w jak największym stopniu będzie przedstawiać Twoją wizję prezentowanych materiałów.

Do tworzenia prezentacji korzystam z odpowiednich narzędzi:

Power Point

Najbardziej popularne narzędzie do tworzenia prezentacji multimedialnych. Bardzo dobra opcja do przejrzystej prezentacji treści wzbogaconych o odpowiednie grafiki. Prosta forma, elementy której możemy wyróżnić odpowiednią animacją lub dodać różnego rodzaju media.

Illustrator

Profesjonalne narzędzie do tworzenia grafiki wektorowej. Bardzo dobrze sprawdza się do tworzenia różnego rodzaju grafiki w wysokiej rozdzielczości na potrzeby prezentacji: infografiki, ikon itp.

Photoshop

Profesjonalne narzędzie do tworzenia i edycji grafiki rastrowej. Bardzo dobrze sprawdza się do tworzenia różnego rodzaju materiałów na potrzeby prezentacji: tła do prezentacji, wycinania obiektów ze zdjęć, obróbka zdjęć itp.