Zapisano - dziękuję! - Mike Home Studio

MIKE HOME STUDIO

rozkręć swój biznes

Świetnie! Wszystko poszło perfekcyjnie!

Twoje porady i lista rzeczy, jakie będą Ci potrzebne czekają już u Ciebie na mailu, który został podany na poprzedniej stronie.

Pomyślisz sobie teraz na pewno, co to jest? To po prawej… To żeton Turbo Ryby. Twój pierwszy. Przed Tobą jeszcze kilka takich. Im więcej ich uzbierasz, tym więcej wartościowych bonusów ode mnie dostaniesz. Kiedy uzbierasz ich aż 10, będzie można je wymienić na coś bardzo fajnego, niedostępnego dla innych. Oczywiście nie powiem Ci co to będzie, nie było by to wtedy takie interesujące 🙂

Chcesz kolejny żeton?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

To proste! Udostępnij moją stronę i zgarnij jeszcze jeden 😉  

Mam dla Ciebie coś jeszcze, co Rybki (biznesu) lubią najbardziej… Poniżej przygotowałem dla Ciebie gotową strategię biznesową, którą możesz zastosować od razu u siebie w firmie niezależnie czy sprzedajesz produkty fizyczne czy usługi. Wszystko tłumaczę krok po kroku.

Aaa! Bym zapomniał jeszcze o jednej ważnej rzeczy. Na mailu oprócz porad i check listy czeka na Ciebie… zgadnij, co? 

Tymczasem poniżej…

TurboRybaFill
arrows_mhs

Mam Dla Ciebie Coś Specjalnego - BONUS!

Godzin
Minut
Sekund

Jak pisałem wcześniej, powstanie eBook i szereg wartościowych innych materiałów, które będą odpowiedzią na Twoje pytania jeśli chodzi o to, w jaki sposób rozwijać swój biznes. Zdradzę Ci sekret… Część tej książki i materiałów są już dostępne. Dzisiaj, w tej chwili chciałbym udostępnić Tobie rozdział, który opisuje gotową strategię biznesową. Ten fragment mówi m. in. o błędzie, jaki popełnia 99% ludzi, kiedy zaczynają reklamować się na Facebooku płacąc cały czas za reklamę, która nie daje oczekiwanych efektów. Przeczytasz w tym rozdziale, jak nie popełnić tego błędu i jak prawidłowo zacząć kierować ruch na swoją stronę internetową. Opisuję to na podstawie schematu, krok po kroku omawiając kolejne etapy mechanizmu. Co więcej, jest to możliwe od razu do wdrożenia na Twojej stronie internetowej.

Normalna cena tej wiedzy to znacznie więcej niż w tej chwili Tobie oferuję. Jest to jednorazowa propozycja, w dodatku dostępna tylko przez 25 minut. Zdecyduj, czy chcesz dostać taką gotową strategię? To teraz zależy tylko od Ciebie.

Normalna cena

87,00 zł

Cena dla Ciebie teraz
12 zł

Godzin
Minut
Sekund

Ⓒ 2020 MIKE HOME STUDIO