Panel Klienta

Zestaw projektów dla PAZO

Czas na dobrą kawę od PAZO!

Przygotuj się na małą podróż po fascynującym świecie projektów dla firmy PAZO! Chwila, zanim zaczniemy, zrelaksuj się, weź łyk kawy — najlepiej tej marki PAZO – i przygotuj się na dawkę kreatywności!

Łukasz Walter
Listopad 2022
Materiały do druku

Okleina na okna

Zaczynając od początku, kto nie lubi nowoczesnych witryn okiennych? Przecież to właśnie one pozwalają nam spojrzeć na świat z nowej perspektywy! Dlatego też postarałem się, aby te 6 witryn okiennych dla PAZO były jak otwarte drzwi do świata nowoczesnego, pełnego energii i gotowego na przyjęcie każdego klienta. Witryny miały w bardzo prosty spoób reklamować dostępne usługi. Kolory? Oczywiście, żółty w kolorystyce PANTONE, którym udało się zaakcentować charakter marki!

Okleina na witryny sklepowe

Ale to jeszcze nie koniec! Projekty witryn sklepowych są jak magnes, przyciągając każdego przechodnia. Moim celem było sprawienie, aby przechodnie zatrzymywali się na chwilę, przyciągnięci ciekawością i energią, które emanują z witryn PAZO.

Wizytówki

A co powiesz na wizytówki? Oczywiście, że są! Wizytówki PAZO to małe kawałki papieru, ale zawierają ogromną ilość informacji o usługach, jakie świadczy firma. I co najważniejsze — robią to w sposób przyjazny dla klienta, wzbudzając ciekawość i zachęcając do dalszej współpracy.

Ulotki

No i na koniec, ulotka! Taka mała, ale jak ważna! Ulotka PAZO to przewodnik po nowym miejscu, z pomocą mapki dojazdu, oczywiście w kolorystyce marki, bo przecież PAZO to nie tylko usługi, to także sposób myślenia!

Okleina na tylną szybę auta

A coś jeszcze? Oczywiście, że tak! Projekt reklamy na tylną szybę Smarta. Na tej niesamowitej grafice zostały umieszczone najważniejsze usługi PAZO. Ale to nie wszystko! Chciałem, aby ten projekt był prawdziwą bombą, dlatego wykorzystałem w projekcie jedną, niezwykle charakterystyczną postać: mężczyzna z megafonem! Ten gość nie tylko przyciąga uwagę, ale też wzbudza ciekawość i zaciekawienie, jak to możliwe? No cóż, to tajemnica moich magicznych projektów!

Zobacz inne realizacje dla: Łukasz Walter

Inne projekty w kategorii: Materiały do druku

Wizualizacja

Materiały marketingowe dla MR

Kilka realizacji dla Firmy MR: smycze, wizytówki, ulotki, banery zewnętrzne oraz okleiny na okna.

Bądź na bieżąco z nowymi wpisami

Włącz subskrypcję i bądź na bieżąco z nowymi wpisami na blogu i promocjami w sklepie! ZERO spamu, same konkrety!