Wizualizacja

Opis projektu

Przedstawiam najnowszy projekt – sklep internetowy dla klienta, który rozpoczyna swoją działalność w Szwajcarii. Ofertą sklepu są ręcznie wykonywane meble z beczek po winie, które nie tylko wzbogacają pomieszczenie swoim niepowtarzalnym designem, ale także przyciągają uwagę gości.

Poza uzupełnieniem oferty produktowej, przygotowałem unikalne opisy produktów wraz z sekcją najczęściej zadawanych pytań. Warto również zaznaczyć, że sklep został zintegrowany z systemem płatności PayPal, co zapewnia bezpieczeństwo transakcji zakupowych.

Na stronie produktu istnieje możliwość wyświetlenia informacji na temat czasu realizacji zamówienia, a tekst można dowolnie edytować dzięki mojej autorskiej wtyczce. Stworzyłem także niestandardową stronę w panelu administracyjnym bez korzystania z dodatkowych wtyczek, która umożliwia uzupełnienie danych kontaktowych oraz wyświetlenie ich na stronie sklepu w dowolnym miejscu.

Dla ułatwienia użytkownikom wyboru kolorów do oferowanych mebli, została stworzona specjalna sekcja wyświetlająca warianty danego produktu. Dostępne są 3 opcje kolorystyczne dla każdego zestawu, a wybór koloru jest łatwy i intuicyjny, dzięki zastosowaniu niestandardowych przycisków.

Jestem przekonany, że sklep w pełni spełnia oczekiwania klienta oraz będzie cieszył się zainteresowaniem potencjalnych nabywców.

Inne projekty dla: Poltonneau

Inne projekty w kategorii: Strona/Sklep internetowy

Wizualizacja

Sklep: Polski Producent Stelaży do łóżek

Sklep internetowy dla największego producenta stelaży do łóżek w Polsce

Wizualizacja

Cloud Connected

Strona internetowa firmy Cloud Connected specjalizującej się w rozwiązaniach Salesforce.

Wizualizacja

Strona dla szkoły

Strona internetowa dla placówki oświatowej dostosowana do wymogów stawianych przez WCAG 2.1

Wizualizacja

Human Body

Strona internetowa dla salonu masażu w Krakowie – Human Body

Tagi: