Wizualizacja

Opis projektu

Human Body to miejsce, które powstało z pasji do masażu – tak pisze Natalia, która zwróciła się do mnie o pomoc z odświeżeniem strony internetowej. Poprzednia wersja strony nie spełniała oczekiwań Natalii, a jej wygląd pozostawał wiele do życzenia. Wspólnie ustaliliśmy plan działania na najbliższe tygodnie i wzięliśmy się do pracy. Projekt graficzny nowej strony internetowej został zaakceptowany praktycznie od razu, wymagał wprowadzenia kilku kosmetycznych zmian na niektórych podstronach. Poniżej pierwsze wersje projektu strony internetowej dla salonu masażu Human Body.

Strona internetowa jest oparta o system zarządzania treścią WordPress oraz stworzony został dla niej dedykowany szablon. Założenie było proste: stworzyć stronę, którą będzie można łatwo zarządzać. Proste dodawanie nowych treści, dodawanie nowych usług i opisów masaży, łatwe edytowanie pozycji cennika jak i dodawanie nowych lub usuwanie starych.

W związku z powyższym jednym z moich zadań było rozszerzenie funkcjonalności systemu o dodanie dodatkowych typów treści jakimi są Oferta i Cennik. System pozwalał również na segregowanie poszczególnych wpisów w danym typie treści w odpowiednich kategoriach.

Te funkcje zostały dodane bez pomocy wtyczek. Wszystko zostało przygotowane w kodzie motywu, umieszczone w odpowiednim miejscu.

Zrzut ekranu z dodatkowych typów wpisów: Oferta i Cennik

Wszystkie założenia zostały spełnione.

Inne projekty dla: Human Body

Inne projekty w kategorii: Strona/Sklep internetowy

Wizualizacja

Sklep: Poltonneau

Projekt sklepu internetowego dla firmy zajmującej się sprzedażą mebli produkowanych z używanych beczek po winie

Wizualizacja

Sklep: Polski Producent Stelaży do łóżek

Sklep internetowy dla największego producenta stelaży do łóżek w Polsce

Wizualizacja

Cloud Connected

Strona internetowa firmy Cloud Connected specjalizującej się w rozwiązaniach Salesforce.

Wizualizacja

Strona dla szkoły

Strona internetowa dla placówki oświatowej dostosowana do wymogów stawianych przez WCAG 2.1

Tagi: